niedziela, 30 marca 2014

[S] Cztery rasy, jedna stolica

World of Warcraft Screenshot Orgrimmar
Codziennie wlatujemy do stolicy Hordy, codziennie kupujemy przedmioty na Auction House, codziennie afczymy w Orgrimmarze, a jednak czasami nie zwracamy uwagi na rasy, które zamieszkują to miasto.
Niektórzy zapytani przeze mnie gracze wymieniali jeszcze Undeadów jako stałych mieszkańców, a przecież to nie prawda....

Jedyne miejsce przebywanie zarówno sojuszniczych Undeadów jak i Blood Elfów to "sala narad" Garrosha. 
World of Warcraft Screenshot Orgrimmar
Trolle, zhańbione przez Garrosha osiedliły się na slumsach w Orgrimmarze, nie tracąc jednak dumy, nadal imponują i zachęcają większą rzeszę graczy do wybierania tejże rasy. Moim zdaniem kolorowy wystrój, którym się otaczają wszędzie gdzie się pojawią jest bardzo ciekawy, miło popatrzeć na kolorki.
World of Warcraft Screenshot Orgrimmar
Kolejną rasą, która zamieszkuje Orgrimmar są gobliny, równie barwni i interesujący, działają w hordzie jako swoisty odpowiednik gnomów i dwarfów z Alliance, ich dzieła często są abstrakcyjne i niczemu nie służą, a jednak miło popatrzeć na wybuchające mechaniczna kurczaki czy fajerwerki z specjalnym deseniem. Ich miejscem niestety również są slumsy Orgrimmaru.

World of Warcraft Screenshot Orgrimmar
Rasa taurenów w przeciwieństwie do poprzedników jest w nieco lepszym położeniu, mimo swojej łagodności jednak nie straciły ikry a ich siła jest bardzo ceniona w oddziałach hordy. Jedna z najłagodniej wyglądających ras w Orgrimmarze

World of Warcraft Screenshot Orgrimmar
Ostatnią rasą, dominującą rasą, są orkowie, są praktycznie wszędzie  na każdym kroku widzimy orka, specjalizują się w wojaczce i szamanizmie, jednak gracze nie sięgają po orka równie często jak po poprzednie rasy z Orgrimmaru, bądź też Undeadów czy Blood Elfów.
Natomiast ork mag uchodzi za rarytas w oddziałach hordy ;)


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz