środa, 2 marca 2016

Drugi trailer do Epoki lodowcowej 5: Mocne uderzenie prezentuje się nieźle!

Epoka Lodowcowa 5: Mocne uderzenie
Ohh tak... Epoka lodowcowa to jeden z tych tytułów, które dla pokolenia 1990+ są nostalgicznymi bajkami z dzieciństwa. Dla mnie również.

Chociaż zawsze wolałam Shreka, to jednak nie mam nic przeciwko oglądnięciu kolejnej animacji o trójce przyjaciół mieszkających w dość nietypowych czasach. 
Swoją drogą, kto by pomyślał, że seria doczeka się aż pięciu ekranizacji, w tym jedną nadchodzącą. No właśnie, ale o czym ma być najnowsza część? Przecież wydawałoby się, że temat już jest wyczerpany?

Epoka lodowcowa 5: Mocne uderzenie to tytulik skupiający się tym razem na katastrofie spowodowanej przez - nie kogo innego ale - wiewióra! Ten biedny mały szkodnik przez cały czas trwa w pogoni za swoim ukochanym orzeszkiem. Powodując przy tym serię katastrof i falę śmiechu wśród młodszej widowni.

Główni bohaterowie na nowo będą musieli opuścić swój dom, ratując się ucieczką przed spadającymi meteorytami. Ich jedyną nadzieją jest znalezienie schronienia i być może przeczekanie "deszczu". Czy je znajdą? Zapewne tak, a zerkając na zwiastun, mniemam, że Sid znajdzie coś więcej. ;)


Epoka lodowcowa 5: Mocne uderzenie zadebiutuje 29 lipca 2016 roku. 

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz