czwartek, 3 marca 2016

Pojawił się trailer najnowszego Ghostbusters. Pogromcy duchów!

 Ghostbusters. Pogromcy duchów
No cóż, wychodzi na to, że cały 2016 rok ma być gorący. Nie tylko z powodu wielu perełek z branży gier, które doczekają się swojego debiutu, ale również tych tytulików filmowych - tylko czekających na swoją premierę.

Pytanie tylko czy ów "gorący" rok będzie bliżej pozytywnemu, czy negatywnemu znaczeniu tego słowa.

Wczoraj miałam przyjemność oglądnąć Zwierzogród. Film zachwycający nie tylko swoją pięknie oprawioną animacją, ale również dialogami i poczuciem humoru.

Ale, ale... Nie o tym to ja miałam. Dzisiaj ukazał się pierwszy zwiastun promujący najnowszych Pogromców Duchów... A może powinnam raczej wyrazić się: Pogromczyń Duchów?

O planach wydania Ghostbusters. Pogromcy duchów wiadomo już od jakiegoś czasu, Lecz dopiero teraz producenci zdecydowali się na wypuszczenie pierwszego trailera ukazującego kobiecą drużynę.

Przyznam, że z obsady aktorskiej kojarzę tylko Melissę McCarthy. Pozostałe trzy panie nieszczególnie. No cóż, trudno może żarty będą przednie i mniej znane gwiazdy się wybiją. Zerkając jednak na zapowiedź filmu, niezbyt pozytywnie się nastawiam. Pomijając moje własne odczucia do bohaterek, to ten tytulik wydaje się promować jedynie kobitki, a to z kolei od razu zaczyna trącić feminizmem. Ah, ale przecież to bardzo brzydko brzmi. Nie ważne.

Chociaż najnowsze Ghostbusters. Pogromcy duchów to tylko tytuł poddany pod tzw. reboot (powrót do korzeni danego filmu oraz stworzenie osobnej nowej historii, jedynie nawiązującej do świata ukazanego w pierwowzorze). I nie powinno się go traktować jako remake pierwszej części Pogromców Duchów, to jednak ciężko nie powracać wspomnieniami do jedynki. No cóż, oceńcie sami, czy warto na to pójść do kina, czy nie.


Film ukaże się 15 lipca 2016 roku.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz