czwartek, 3 kwietnia 2014

[M] T5 Druid Tauren i Sin'dorei mix Blood Elf

World of Warcraft Fashion
 Moda w Wowie jest szczególnym elementem życia graczy, lubimy się stroić na realu więc czemu by nie przenieść naszego gustu do gry?

W grze nie ma znaczenia czy jesteś brzydki czy ładny, wysoki czy niski ubrania są tak dopasowane że secik dla Taurena, równie dobrze może leżeć na Undeadzie, więc czemu by nie poeksperymentować?
Dzisiaj mam dwie propozycje Mix ubranka Sin'dorei oraz T5 Druida, wiadomo nie od dziś że seciki... i ogólnie ciuchy z TBC były najwyższej jakości, im dalej idzie wow tym ubrania są brzydsze, no ale do czego Blizzard wprowadził Transmog?
World of Warcraft Fashion
Ta pozycja idealnie nadaje się do zabawy w Role-Play, gracz idealnie wciela się w Blood Elfa i może przeżywać historię tej rasy w klimatycznym secie (Niedługo pojawią się wszystkie odsłony Setów Sin'dorei Tuttaj). Oto itemki potrzebne do złożenia tego setu:
Oczywiście buty i rękawiczki można łatwo zastąpić, można też dodać pasek wedle gustu. ;]

World of Warcraft Fashion
Drugą propozycją jest T5 dla druidów, również można pograć Role-Play, ale zdecydowanie lepiej wygląda  i można bez oporów afczyć w Orgrimmarze. Ponadto robi się furorę wśród nowych graczy, którzy co rusz podchodzą by zobaczyć co ten druid ma na sobie :)
Oto itemki do złożenia:
 Nie jest to pełne T5 i jakby ktoś chciał zobaczyć pełne to proszę:Tutaj .
Będę przemierzać Wowa wzdłuż i wszerz by odkryć perełki mody z Servera na którym gram ;)

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz