środa, 18 listopada 2015

W końcu jest! Cho'gall - dwugłowy bohater dla zgranego dwuosobowego zespołu

Cho'Gall to najbardziej oryginalna postać pod względem rozgrywki, która zawitała do Heroes of the Storm, dlaczego przebija nawet Rexxara i jego Mishę? Na pewno już wszyscy wiedzą o tym jakże upierdliwym bohaterze (a może bardziej złoczyńcy?) pojawiającym się co rusz w świecie World of Warcraft.

Do rzeczy, jak go zdobyć? Bo nim przejdziemy do sedna sprawy to warto byłoby go jakoś hapnąć.

Żeby zdobyć, postać wystarczyło zakupić bilet na Blizzcon (w formie fizycznej lub wirtualnej!), ale nie łamcie się - osoby niemogące cieszyć się takim bajerem również będą mogły zdobyć Cho'Galla. Wystarczy, że rozegracie dwie rundy z graczem, który już zdobył tę postać.
Teraz świat przemierzają dwuosobowe zespoły a o wbicie się do jakiejś rundki, gdzie nie ma tego bohatera to jest cud. No cóż, takie życie i stan ten potrwa pewnie przez najbliższy czas, ale w zasadzie jak działa Cho'Gall?

Bohater ten dzieli się na dwie głowy, każda z nich będzie osobno kontrolowana przez graczy, którzy będą się skupiać na zupełnie innych priorytetach.
Cho - zajmie się kierowaniem postacią, jednocześnie zadając nie małe obrażenia przeciwnikom. Jego zdolności bohaterskie idealnie nadają się do a zatrzymania przez krótką chwilę wrogich bohaterów.
Gall - odpowiada za robienie jak największego depsa wokoło, niszcząc i zabijając przeciwników wskazanych przez brata. Jego zdolności bohaterskie spowalniają i zadają obrażenia lub w pełni skupiają się na magicznych pociskach.

Osobiście po rozegraniu dwóch rundek, uważam, że większą zabawą jest granie głową Galla - nie musieć martwić się o chodzenie ^^. Ot skrzywienie osoby ubóstwiającej granie Abaturem :D Poniżej można obejrzeć prezentację postaci przez Blizzarda umieszczoną na łamach portalu Youtube:


2 komentarze: