środa, 25 listopada 2015

Walt Disney prezentuje nowy trailer do filmu Zootopia

Zootopia
Czy czekacie na Zootopie tak mocno, jak ja?
Osobiście jaram się niemiłosiernie, oczekując na premierę tej jakże cudnej animacji. A zaledwie dwa dni temu Walt Disney wypuścił trailer promujący ten film.No dobrze, jeśli nie słyszeliście o tym tytule to pozwolę sobie napisać parę słów :3 No chyba, że słyszeliście... A co mi tam i tak napiszę!

Zootopia, inaczej Zwierzogród po przetłumaczeniu na j. polski - to animacja osadzona we współczesnym świecie, w którym zamiast ludzi przechadzających się alejkami metropolii ujrzymy zwierzęta.

Oj tak, zwierzęta wszelkiej maści, wielkości i hmmm, diety! Jednak w tym świecie, futrzaki nie są względem siebie bardziej agresywne niż w rzeczywistości, a autorzy wrzucili jedynie lekkie aluzje co do pochodzenia - ot by taki lisek pozaczepiał królika. Naturalne prawda?

Cała akcja obraca się wokół pewnej króliczej damy, która nie dość, że jest oficerem w siłach policyjnych, to jeszcze jest najmniejszym stworzeniem w swoim zawodzie. Judy Hopps - bo tak się nazywa, postanawia udowodnić wszystkim, że nawet małe potrafi zdziałać wiele, a może nawet więcej niż większe zwierzęta zajmujące się tą fuchą. Oczywiście na jej drodze staje lis, nie słusznie posądzony o kradzież, który pomoże jej udowodnić całemu Zwierzogrodowi, co oznacza szybkie małe i wściekłe!


4 komentarze:

 1. haha czekam czekam, uwielbiam tego typu filmy, a leniwce w trailerze są przekochane! :D

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. No, ja bym nie chciała żeby jednak takie pełniły funkcję w urzędach i na kasach xD

   Usuń
 2. Na każdą produkcję Disneya czekam niecierpliwie. Ale o tej pierwsze słyszę! Jak mogłam?! Fajnie, że głównymi bohaterami są zwierzaki, bo dawno nie było zwierzęcych bohaterów :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Prawda! Bardzo dawno a Disney robi na prawdę cudne filmy z zwierzakami. Żałuję tylko że wszystkie filmy są tworzone tak że namacalność postaci 3d jest przytłaczająca. Nie mówię że wygląda to źle... Ale jakoś tęskni się za tymi starymi czasami pięknych filmów 2d :)

   Usuń