wtorek, 12 stycznia 2016

Tribellum: Prologue - Polski Tower Defence w sklepie Google Play

Tribellum: Prologue

Chciałabym przedstawić wam tytuł Tribellum: Prologue, za jej powstanie odpowiada polskie studio Blue Sunset Games.  Jest to gra z gatunku Tower Defence, w której będziemy musieli stawić czoła hordom demonów nadciągających, by zniszczyć królestwo.

Swego czasu spędziłam wiele długich chwil ciupiąc w pierwsze dostępne tower defence na androidzie. Po pewnym czasie nie miałam w co grać. Tribellum Prologue może być odpowiednim tytułem by uprzyjemnić sobie czas.
  

Podczas przechodzenia 25 poziomowego trybu single-player, gracze będą mieli do dyspozycji drzewka wyboru: broni, postaci bądź wieży. Do tego będzie można rozegrać 5 dodatkowych misji pobocznych, pobawić się w endless mode bądź szarpnąć się na rundkę 1vs1 z groźnymi bossami. 

Niestety graficznie Tibellum: Prologue nie stoi na najwyższym poziomie - ale - aktualnie rynek gier mobilnych jest przepełniony tytułami z komiksową oprawą, więc nie jest źle. Czasami, chodzi przecież o samo niszczenie, fabułę i.. Zbieranie ślicznych osiągnięć prawda? 

Gra miała swoją premierę wczoraj i jest dostępna w sklepie GooglePlay.


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz