wtorek, 5 stycznia 2016

12 Labours of Hercules III: Girl Power - Halo, ktoś wątpi w kobiecą siłę?

12 Labours of Hercules III: Girl Power
Dziś chciałabym zaprezentować wam krótką recenzję dotyczącą gry 12 Labours of Hercules III: Girl Power. Słowem wstępu: Grę nabyłam za pośrednictwem platformy Steam, więc od razu - bez bicia - muszę się przyznać, że cała rozgrywka toczyła się na moim blaszaku. Dlaczego o tym wspominam? Ponieważ mogło to rzucić nieco negatywnego światła względem tego tytułu, który idealnie nadawałby się na smartfony!


Za stworzenie 12 Labours of Hercules III: Girl Power odpowiada  Jetdogs Studio, które zasłynęło właśnie ze stworzenia serii tego typu gier. Inne ich dzieła to między innymi Dracula's Legacy, w którą również miałam okazję zagrać. 12 Prac Herkulesa jest niezwykle prostą grą, mającą na celu po prostu zabić nam nieco czasu, gdy nudzimy się niemiłosiernie.

12 Labours of Hercules III: Girl Power 12 Labours of Hercules III: Girl Power

O co chodzi w tej grze? Otóż naszym zadaniem jest przechodzenie drobnych misji, polegających na zbieraniu złota, drewna i innych surowców niezbędnych do ukończenia zadania. Za każde z nich możemy otrzymać dość satysfakcjonujące osiągnięcia. Po każdym ukończonym zadaniu ulepszamy nasze domostwo. (Oj jakby to były średniowieczne klimaty najprościej nazwać by to było zamkiem, no ale...)

Cały tytuł został oprawiony w śliczną grafikę, odpowiedni podkład muzyczny i całkiem sporą ilość różnorodnych misji. Nie mam też żadnych zastrzeżeń do sposobu kierowania robotnikami ani mechaniki gry. 12 Prac Herkulesa w swojej prostocie jest niezwykle wciągającym tytułem.

12 Labours of Hercules III: Girl Power

Rzecz jasna, wciągającym na miarę gier prostych wydanych również na komputery stacjonarne. Na dłuższą metę zaczyna nudzić, lecz uważam, że ten problem nie będzie dotyczył smartfonów.

Podsumowując:
Gra warta zakupu jedynie podczas wyprzedaży. Ewentualnie jako tytuł na smarfony. Na komputery - niestety cena 2.99 euro to nieco za dużo - szczególnie, że za taką kwotę można zakupić coś ciekawszego.


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz