czwartek, 14 sierpnia 2014

Serial: Lords of War ....World of Warcraft Warlords of Dreanor

World of Warcraft Warlords of Dreanor
Wstawiam notkę z filmikiem z najnowszego serialu blizza Lords of War. W notce znajduje się filmik z WoW WoD oraz  pierwszy odcinek serialu.
Zacznijmy więc od filmiku promującego dodatek WoD. Czy coś trzeba więcej dodatek?  Krótki filmik fakt, ale cieszy oko i jest porządnie zrobiony. Mimo że dodatek z orkami niezbyt mnie przekonuje, poza nową odpicowaną szatą graficzną  to jednak zawsze przyjemnie jest popatrzeć na taką animację 

Mogłabym tu wkleić trailer do tego serialu, ale po co? Lepiej od razu go oglądnąćSerial wprowadza nas do samego początku historii opisującej przeszłość Karagath'a jako niewolnika.
Ostatnio w świecie gier taka oprawa filmików w formie grafik następujących po sobie stały się bardzo popularne. Nie jestem pewna czy ze względu na upodobania, czy po prostu takie filmiki są tańsze i krótsze w wykonaniu.... Mniejsza z tym. Filmik bardzo dosadnie przedstawia przeszłość. Z niecierpliwością czekam na kolejne jego części.


Jako że już szarpnęli się filmikami, to i ten umieszczę, który również promuje najnowszy dodatek i przyznam... chciało by się zagrać i pozwiedzać... Grałabym!

Poza tym jak wygląda postać Karaghata w Wowie? O tak!
Karaghat
Cóż... na filmiku lepiej się prezentuje... :D

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz