czwartek, 12 marca 2015

Crowntakers, niepozornie wciągająca gra !

Crowntakers
Pierwsze moje  wrażenie, gdy zobaczyłam tą grę " no dobra, to będzie szybka gra ". I w rzeczywistości była szybką grą! Ale jakże zacną.
Gra jest osadzona w średniowieczu a naszym zadaniem jest wspięcie się na sam szczyt.
Podczas naszej przygody werbujemy sojuszników, którzy pomagają nam zwalczać rabusiów czy dzikie zwierzęta. Gra jest typowym cRPG, z losowo generowaną mapą a poziom trudności zwiększa się za każdym przebytym dnie w grze.

Crowntakers

Crowntakers

Przyznam że grafika jest bardzo miła dla oka a zbieranie drobnych przedmiotów, na sprzedaż bądź ulepszenie naszych postaci sprawia jakąś taką banalną satysfakcję, szczególnie że ciężko niekiedy o odpowiednie ulepszenie.

Crowntakers

Sama walka z wrogami nie jest ciężka, chodź trzeba trochę przemyśleć każdy krok, czy to obronić się czy wykonać szarżę. 


Crowntakers

Dodatkowo mamy możliwość osiągnięć (w sumie jaka gra teraz tego nie ma? ), nie są wcale takie łatwe a żeby je zdobyć musimy ponawiać grę i ponawiać.

Crowntakers

Za każdym razem nasz exp, który zebraliśmy zostaje na następny raz, również najemnicy, których odblokowaliśmy, a których będziemy mogli według gustu potem wybierać.

Crowntakers

Oczywiście po każdym poziomie mamy bossa, którego niekiedy da się ominąć i co w sumie może nas uratować na dalszym poziomie bądź nie. Czasem nawet jak podemiemy się zabicia bossa to nie damy rady, bo słabe staty wybraliśmy i na Bossa nie ma rady. Więc to takie niewinne utrudnienie.

Crowntakers

Przyznam że to jest mój maksimum do którego doszłam (mam już 10lvl bohatera i conajmniej 6-7lvl najemników)
A więc czy warto zagrać w tą gierkę i wydać trochę kasy? Myślę że tak, chodź na tabletach zrobiłaby większą furrorę niż na pc.
Brak komentarzy:

Prześlij komentarz