piątek, 6 marca 2015

PAX East 2015 - Przegląd Hearthstone Heroes of the Storm oraz Overwatch

PAX East 2015 - Albatross Theatre - Blizzard Preview: Hearthstone, Overwatch, and Heroes of the Storm
Już dzisiaj o 16:30 odbył się Twich z Pax east 2015, w nim dowiedzieliśmy się parę ciekawostek z Overwatch, Hearthstone, Heroes of The Storm. A w nim:

Overwatch

Nowa mapa: Gibraltar

Overwatch Gibraltar

Dwie nowe Postacie:
Overwatch McCREE Zarya

McCREE jest rewolwerowcem jest postacią Ofensywną
Zarya jest żołnierzem, trzyma potężne działko laserowe pełni rolę TankaPora na
Heroes of The Storm

oficjalnie zapowiedziana nowa bohaterka gry: Sylvanas


Heroes of The Storm Sylvanas

Poniżej znajduje się trailer tej postaci, jest specjalistką, ultimate: będzie mogła oczarowywać najemników by walczyli po naszej stronie lub wystrzelić strzałę na pewien obszar ogłuszając przeciwników , może atakować kiedy się porusza, posiada skill dzięki któremu może uciec (coś jak dash valli z tym wyjątkiem że drzewa ani nic jej nie blokują)Nowa Mapa: Tomb of the Spider Queen
Jest niesamowicie mała dlatego na każdym kroku będziemy się widywać z przeciwnikami. W grze kryształki a w parciu naprzód będzie możliwość zaczerpnąć pomocy od pająków.


Hearthstone

O Hearthstone zdecydowanie najbardziej się rozgadano... Czy źle? O tuż super! Oto nowinki:

Oficjalna przygoda Czarna Góra (Blackrock Mountain) wyjdzie już za miesiąc, dlatego szykować goldy bo będzie pięć skrzydeł, które nie będą tanie bo 700goldów, tyle ile było w Naxxramas :D
Przygoda ta wprowadza nam nowe karty oraz 3 nowe rewersy (który jeden można zdobyć za kupno całej przygody już 19 marca)
Ponadto jest nowa interaktywna plansza przesycona ogniem. Twórcy zapowiedzieli również dużo smoków.... DUUUŻO smoków, z których w końcu będzie się dało jakąś talię stworzyć. Patrząc na parę udostępnionych kart stwierdzam że są mega wypasione i na pewno posypią się nerfy... Ale kogo to obchodzi. Czekam z niecierpliwością na ten dodatek!

Hearthstone  Czarna Góra (Blackrock Mountain)

Hearthstone  Czarna Góra (Blackrock Mountain)  Hearthstone  Czarna Góra (Blackrock Mountain)

Ponadto są plany wprowadzenia Hearthstone na smartphony, niedługo też będzie gra dostępna. Jak to wygląda? Otóż jak poniżej, jednak czy robi wrażenie? Hmmm na mnie nie, wygląda dosyć niewygodnie, ale jeśli się pojawi to na pewno ściągnę by samej ocenić :)

Hearthstone  Android  Hearthstone Android Hearthstone  Czarna Góra (Blackrock Mountain)  Hearthstone  Czarna Góra (Blackrock Mountain)  Hearthstone  Czarna Góra (Blackrock Mountain)

Hearthstone  Czarna Góra (Blackrock Mountain)  Hearthstone  Czarna Góra (Blackrock Mountain)

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz