piątek, 5 lutego 2016

5 pokręconych gier znalezionych w serwisie Steam #2

W poprzednim odcinku deweloperzy niejednokrotnie udowodnili, że tworzenie dziwnych gier jest... dosłownie dziwne, ale i zyskowne!

A do tego odbiorców na te nietypowe produkty wciąż przybywa. Ciekawe dlaczego? Czyżby internet opanowany przez słodkie kotki miał coś z tym wspólnego? W każdym bądź razie zapraszam na zapoznanie się z kolejnymi pięcioma tytułami, które moim zdaniem powinny pojawić się w tej liście.
5# Who's Your Daddy?

Jeśli kiedyś kojarzyliście whosyourdaddy z kodem do Warcrafta 3, to wiedzcie, że to już niestety przeszłość. Who's Your Daddy to tytuł, w którym dwoje graczy walczy między sobą. Na czym bitwa polega? Otóż jeden z nich wciela się w niemowlę, mające niesamowite skłonności samobójcze. Drugi zaś kieruje ojcem, chcącym uchronić swoje potomstwo przed upieczeniem lub otruciem się środkami czystości. I to by było na tyle, prosta miła i dziwna zabawa, będąca świetnym zabiciem czasu. Do kupienia na Steam.

#4 What's under your blanket !?

<Odkaszlnięcie z zażenowania> Emm.. Nie owijając w bawełnę. Oto tytuł, który zmusi was do fapania! Nie jest to typowy symulator, choć rywalizacja trwa. W What's under your blanket będziemy musieli fapać mocno, a zarazem nie dać się nakryć przez rodziców, rodzeństwo czy kota. W różnych miejscach... W różnych sytuacjach... Chyba za mało życia widziałam, Grę można zakupić za nieco ponad 4 zł na Steam. Ktoś zainteresowany?

3# Tea Party Simulator 2015™

Symulator herbatki.. Czujecie ten aromat ziółek? Bo ja tak i mój misiu też. Tak, jest to pokręcona gra. Wystarczy zadać sobie pytanie: kto w życiu codziennym robi sobie herbatki na bliżej niezidentyfikowanej wyspie a do tego lewą ręką?! No dobrze, są wyjątki. Zatem symulujemy, naszym zadaniem jest zaparzenie herbatki, dodanie do niej cukru, a następnie zaserwować sobie herbatkę przy okazji starając się nie zniszczyć pół wyspy! Gra dostępna na Steam.

2# Viscera Cleanup Detail

Wszyscy wiedzą, jak bardzo gracze lubią jatkę w grach. Nie wszyscy jednak choćby pomyśleli, że sprzątanie owej jatki może być równie satysfakcjonujące. Oto Viscera Cleanup Detail, dzięki której pierwszy raz postawicie się w roli sprzątającego pracownika. Wiele poziomów, spora ilość sprzętu czyszczącego a do tego te rozbrajające teksty bohatera. Nie wiem jak wy, ale ja się za niedługo skuszę na ten tytuł. Dostępny jest na Steam.

1# Surgeon Simulator 2013

Symulator operacji. Oh ileż tego jest w internecie... Nie sposób zliczyć. Mimo to, ten tytulik wybił się, a to dzięki humorystycznemu podejściu do tematu. Jeśli zatem nie macie nic przeciwko wyciąganiu flaczków z uśmiechem na twarzy bądź pukaniem młoteczkiem po główce pacjenta, to gra powinna was zainteresować. Mnie osobiście tytuł odpycha, ale jak kto woli. Gra dostępna na Steam.


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz