wtorek, 21 lipca 2015

5 pokręconych gier znalezionych w serwisie Steam. #1


Pokręcone gry, steam
Em, bardzo randomowy obrazek po lewej i...
Przedastawiam wam parę gier, które znalazłam na steam, a które są ... Conajmniej ale to conajmniej dziwne. Ale jak powszechnie wiadomo dziwactwa przyciągają ludzi, którzy są skłonni zapłacić za coś czego nie potrzebują.
No ale do rzeczy. Zaczynamy :D
A, moment, gry nie są prze selekcjonowane od najmniej dziwnej do najdziwniejszej xD5# Shower With Your Dad Simulator 2015: Do You Still Shower With Your Dad?

Okej, przypuszczaliście kiedykolwiek że może wyjść bardziej pokręcona gra od sumulatora kozy? Oczywiście nie, ja też nie. A jednak. Symulator Prysznica z Ojcem widnieje przed wami z całą okazałością na wierzchu. Gra jeszcze nie jest dostępna, choć już można zobaczyć gameplay promujący(?!) grę na stronie Steam.
Gra polega na tym że dopasowujecie syna, którym gracie do odpowiedniego koloru włosów i skóry ojca. Proste? Proste!
4# Plug & Play

Prosta i chwytliwa nazwa, brzmi zachęcająco prawda? Ale, jest jedno wielkie ale. O co się tutaj rozchodzi? Gra jest całkowicie na wyczucie, nic w niej nie ma, a nie moment, jest ludzik, są wtyczki i gniazdka. Dużo wtyczek i gniazdek... Hm.. Odnoszę wrażenie że Twórcy jednak chcieli nam coś mega sensownego przekazać tą dziwaczną grą.... A może po prostu chodziło o mindfuck albo byli tak zjarani gdy robili "to"? Gra jest tutaj na Steam.
W necie są Gameplaye, jeśli ktoś nadal ma ochotę rozkminiać o co chodzi z wtyczką i gniazdkiem :>

3#Catleteral Damage

Tym razem kot w akcji, a raczej my w akcji w skórze kota! Kto miał lub ma kota doskonale wie o co się rozchodzi. Każdy kot, każdy bez wyjątku. Uwielbia zrzucać wszystko co się da ze wszystkiego z czego się da. (z szczególnym upodobaniem drobne rzeczy na skraju biurka) A zatem ci oryginalni Twórcy przeszli sami siebie i wydali grę, w której wcielamy się w rolę kota, zostawionego sam na sam z tym wszystkim co jest w mieszkaniu. I co? No i zaczyna się impreza, demolujemy wszystko, a dokładnie zrzucamy wszystko co się da. Wieszaki, telewizor, książki, pilot wszystko, dosłownie wszystko. A za to nabijamy sobie score, im więcej zrzuconych rzeczy tym więcej punkcików dla nas.
Gra jest dziwna, ale przyznam że oglądając gameplaye sama bym w to zagrała. Na pewno świetna gra na raz na odstresowanie się :) Gra jest tutaj na Steam


2#Hatoful Boyfriend

Oh czas na Novelkę, w końcu kto choć ani razu nie zagrał w novelkę i nie podrywał wirtualnego chłopaka lub dziewczynę? Nikt? Tylko ja ? Akurat. Przedstawiam wam Hatoful Boyfriend. Novel jak każda inna, ale~! Tutaj światem rządzą ptaki. A do szkoły uczęszczają gołębie, które w rzeczywistości są ślicznymi chłopcami. Ale to nadal są gołębie! Gra niczym by się nie wyróżniała, gdyby nie obiekty westchnień... Okej ja mam dość. Powiem wam w sekrecie, że na DeviantArtcie postacie z tej gry mają niezwykle wiele wielbicielek (a może wielbicieli?). Chodź ta gra nie jest tak dziwna to jednak warto uznać że jest nieco pokręcona. Gra znajduje się tutaj na Steam. Ah mam smaka na gołąbki..

1# I am Bread


Symulatory ścigają się między sobą by w jak najbardziej kontrowersyjny i dziwny sposób przyciągnąć graczy do siebie. W tej grze, wcielamy się w Chlebek. A dokładnie kromkę chleba, która chce być tostem. Pragnie tego z całego serca, z całej duszy, z całych okruszków że ożywa!
Jako kromka chleba chcemy osiągnąć poziom tostu w tym celu czepiamy się wszystkiego i staramy się dojść do palnika, tostera, czegokolwiek, by stać się rumianym tościkiem.
Gra jest dziwna, choć przyznam że chętnie bym w nią ciupnęła jadąc autobusem czy coś ;)
Gra znajduje się tutaj na Steam

1 komentarz:

  1. Nie słyszałam o tych grach :o Ale w sumie i tak mnie do nich nie ciągnie :D wolę sobie w Dotę pogiercić :D

    OdpowiedzUsuń