wtorek, 24 czerwca 2014

Obrazkowa nuda czyli losowe screeny i takie tam

Dragon
Generalnie jest tak, nic Ci się nie chce robisz questy małe raidy drobne bg, drobne acziwy i się zanudzasz. co robisz? Ciupiesz w inne gry lub baźgrasz po fotoszopie. Albo jedno i drugie :D
World of Warcraft

World of Warcraft

World of Warcraft

World of Warcraft

World of Warcraft

World of Warcraft

World of Warcraft

World of Warcraft

Wyobraź sobie że jesteś prejem, masz kogz disco, kogz shadow i takie tam holy. Chcesz iść poleczyć raidy a tu dupa, ani w tę ani we w tę . Co Ci pozostaje? Sprejowanie/Hilanie na raidach z nieznajomymi Ci ludzmi? O tak! Ciężko być prejem na małym serverze z małym wybiciem ;_; Taki hejt, a nie ma innych polskich serverów pod Cata czy tym bardziej pod Pandy...Taki hejt i niezrozumienie, dobrze że są inne gry.
Jak przyszłam na ten server to pierwsze co mi się nasunęło na myśl: Wieś.
Dlaczego wieś? Wszyscy wszystko wiedzą, ludzie tłoczą się z tymi, których znają, są wiejskie gwiazdki, wiejscy napinacze i wiejskie wypady na piwo(czyt.raidy) Czyli generalnie zamknięta społeczność. Czasami bardzo mi to przeszkadza mam niską  tolerancję na pewne typy ludzi a tych wybranych, których nie toleruję jest nad wyraz dużo na tym servie. Szkoda, jakbym nie żałowała hajsu to bym poszła na globa, tam na bank nikt nic by o sobie nie wiedział i nie było by wskazane by trzymać się w kupie. Dosłownie i w przenośni. To tyle żali. Jak zawsze w końcu mi minie ale na razie mam niesamowitą niechęć do tego servera.

Ciąg dalszy głupotek
Prej

Sadi
Wcześniej dysk D, był równie zawalony co C. Ale co tam

Sadi

Sadi

Baźgrane myszką... Co z tego że graficy używają tabletów, co z tego. Bieda piszczy bieda woła, a myszkę już mam w zestawie z komputerem. 

PONADTO KULKOWĄ!
Myszka

Bo ten śmieć się zepsuł po 2-3 miesiącach użytkowania. Kupiony za 35 złote swego czasu.

Myszka Vakoss X-zero X-M331Y

Tuż za nietrafionymi myszkami bezprzewodowymi które zacinały się, ta niewiele od nich odstaje pod względem mojego rozczarowania.1 komentarz:

  1. Pierwsz!^^ a na drugim nawet jestem, chcialem kupic taka myszke bo fajnie wyglada ale jak tak to słabo;p

    OdpowiedzUsuń