czwartek, 12 czerwca 2014

[S] Błyskotki i event

Pijany Priest
Organizuję kolejny, już 3 event w tej gildi, event odbędzie się w tą niedzielę. W notce znajduje się parę losowych screenów oraz przebieg eventu. 

No więc, jak to moja ukochana nauczycielka powtarzała, zdania nie zaczynamy od "no więc"...
No więc zaczynam. Ha bunt i anarchia ;] Zastanawialiście się kiedyś co zrobi Priest, który dorwie się do proszków i znajdzie odpowiedniego dilera? No więc o proszę:
World of Warcraft

World of Warcraft


World of Warcraft

Generalnie diler, potem się przyłączył do jazdy naćpanego preja, lecz nie potrwało to długo, kolizja na pierwszym lepszym mail boxie... Ale kto by się tym przejmował ;D!
Co dalej? Otóż jako jako cudowny sin'dorei poleciałam sobie do Shadowmoon Valley i co? Przypadkiem, prawie po pijaku odpaliłam hipcia i znalazłam buga, mogłam sb latać... Oczywiście w tempie jakim się chodzi więc szybko sobie odpuściłam :)

World of Warcraft

World of Warcraft

I jak sobie tak spacerowałam weszłam do miejsca w którym stało się to!!! ;(( 

World of Warcraft

I w sumie tyle o.o potem pozwiedzałam te cudowne krajobrazy łowiąc rybki na event i jest miodzio.

World of Warcraft

No to może teraz parę słów o evencie. Evencik zostanie zorganizowany w tą niedzielę.
Pierwszą z trzech dyscyplin będzie skok (jak na obrazku promującym) z wybranego miejsca w dalaran za prowadzącym, celem tego skoku jest Umrzeeeeć jak najbliżej prowadzącego... W zasadzie prowadzącej(mnie). Nagroda jest dość skromna, 1k dla najbliższego szczęśliwca, ewentualnie dla każdego z spornych szczęśliwców ;]

Druga dyscyplina polega na pokazie mody, tu nie trzeba będzie dużo tłumaczyć, a osoby z eventu trafią do mojego albumiku... Hi hi nie wiedzą co ich czeka ;D Tu nagrodami są sumki golda do 15k + karteczka z 5 szczęśliwcami top xD

Trzecia dyscyplina, również trochę samobójcza jak pierwsza, z tą różnicą że uczestnicy mogą sami o siebie się zatroszczyć. Więc tak: wparowujemy na most w Stormwind City na golasa, po czym lecimy na chama by ucałować Wrynna, każda osoba, która dobiegnie do niego otrzyma 1k. 1 osoba, która wróci na most dostanie mm 10-15k? Leń mi sprawdzić ;D Reszta, której uda się wrócić na most dostanie po 5k.

Mam nadzieję że uda mi się przeprowadzić ten event, w poprzednich były pewne niedociągnięcia. Tym razem staram się je wyeliminować, pomaga mi pewien druid z gildi, który razem ze mną będzie oceniać osoby w 2 dyscyplinie. Przyznam że BARDZO mi ułatwi zadanie, nie będę musiała się męczyć z oceną współtowarzyszy broni. Bo cóż zawsze jest tak że kogoś mniej lub bardziej się lubi i nie ma się na to wpływu. A tak ocena będzie sprawiedliwa :)

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz