czwartek, 29 stycznia 2015

Prywatne Serwery Warlords of Draenor

Warlords of Draenor.
Premiera najnowszego dodatku do World of Warcraft, Warlords of Draenor miała miejsce nieco ponad dwa miesiące temu, do tego czasu nadal nie wprowadzili wszystkich skinów do ras a świat ciągle wymaga fixów i poprawek. Mimo to, WoW, u którego popularność stopniowo spadała znowu wstał na nogi a liczba graczy skoczyła do 10mln. Całkiem porządny powrót, biorąc na wcześniejsze złe prognozy wielu portali o grach. ;)


Jednak ilu graczy jest rozsianych na prywatnych serwerach? Ciężko zliczyć.. Dziś jednak chciałabym przedstawić parę nowych serwerów z dodatkiem Warlords of Draenor. które pojawiły się stosunkowo szybko w przeciwieństwie do Pandarii, którą do tej pory nawet gigantyczne prywatne serwery jak molten nie mają w pełni oskryptowane (no tak wiem, niedawno otworzyli, lecz jak długo trwał okres PTR? ;).
Do rzeczy, oto parę serwerów z najnowszym dodatkiem:
 Hellscream Private Wow  Warlords of Draenor
 Karbor  Private Wow  Warlords of Draenor

 Ashran Warlords of Draenor

Aktualnie pozwoliłam sobie przetestować serwer Ashran, mają wprowadzone wszystkie skiny ras
(poza "horse-faced" blood elfem   )

Jak na razie zrobiłam sobie Trollicę Druidkę
Warlords of Draenor.
Postacie całkiem ładnie wyglądają, podobają mi się nowe szaty graficzne, jednak server ma jeszcze dużo do nadrobienia, czytając world wiem że nie wszystko działa jak należy chodź dungeony pvp i garrison działa więc nie jest źle. Mam dopiero 13lvl ale spróbuję w najbliższym czasie zdać małą relację jak przebiega działanie serwera.
Dużym plusem są dość częste fixy i aktualizacje. Brak komentarzy:

Prześlij komentarz