piątek, 3 kwietnia 2015

Pierwszy skrzydło otwarte. Czarna Góra otwiera swoje wrota!

Hearthstone Czarna Góra
Już jest! Pierwsze skrzydło do najnowszej przygody w Hearthstone Otwarte! A w niej trzy pierwsze bossy!

Hearthstone Czarna Góra

Intro no, ładnie się prezentuje, zacnie chodź na pierwszy rzut oka się zlewa z jajkami i nawet się nie przypatrzyłam czy to jest jakiś smok czy jakiś wąż... No dobra przy smokach jesteśmy, ale jak ktoś popatrzy na to przelotnie, smok jak się patrzy!


Otwarte jest pierwsze skrzydło, mamy do pokonania Ponurego Opoju, Arene Czarnorytnych, Imperatora Thaurissan. I  co mi się pierwsze rzuciło w oczy, są bardzo ciekawe skille tych bossów, jednak sądząc że heroiczna Czarna Góra będzie cięższa z skillami bardziej na naszą nie korzyść to...
Jakie tu jest zdziwienie, skille Bossów się niewiele różnią od tych na normalu, jedynie Czarny Opoj ma zmienione.. 

Hearthstone Czarna Góra

No nic, zabicie Bossów nie zajęło mi więcej niż 15 minut. 15 minut gry, po niecierpliwym czekaniu ponad miesiąca po oficiajlnej zapowiedzi. Trochę mało, trochę krótko ale niech będzie.

Hearthstone Czarna Góra

Hearthstone Czarna Góra

Po zabiciu bossów łącznie otrzymujemy 4 karty, 3 za bossa i 1 za skrzydło:

Hearhstone: Wskrzeszenie Hearthstone: Trzech na jednego Hearthstone: Imperator Thaurissan Hearthstone: Ponury Klient

Myślę że te karcioszki są całkiem fajne. Szczególnie Zaklęcie Łotrzyka, dzięki tej karcie pewnie będzie więcej osób grać tą klasą.
Najlepsza walka moim zdaniem w tym skrzydle jest na Arenie, szczególnie, gdy się pokazuje ETC :D Miazga, brakuje właśnie takich efektów w tej grze, oczywiście nie żeby było zaspamowane, ale takie legendy, każda mogłaby coś robić ;) Brakuje mi efektu na Sylvanas, gdzie mogłyby sobie zjawy przelecieć albo na Illidanie, który chwilowo by zaciemnił planszę. Eh marzenia ;D

W każdym bądź razie, nie ma się co śpieszyć z tym skrzydłem, bo jest całkiem łatwe, zapewne zrobienie heroicznego skrzydłą nie będzie problemem tak jak w Naxxramas.

Za każde skrzydło płacimy 700 golda, więc warto gromadzić by jak najszybciej się wozić Nefarianem jak przyjdzie co do czego ;D.
Brak komentarzy:

Prześlij komentarz