środa, 17 czerwca 2015

Bójka W hearthstone - Ryk smoka, płomień Ragnarosa

Bójka W hearthstone -
Karczemna Bójka już jest dodana do Hearthstone, jednak czy robi tak wielkie szau, na jaki przygotowywał nas Blizzarad?
Zacznijmy od tego że do wyboru mamy tylko dwóch herosów... Ragnarosa oraz Nefariana.
Oczywiście ciężko oczekiwać żeby było jakoś super dużo postaci biorąc pod uwagę że ten dodatek, to nawet nie jest dodatek. Zgaduję że wystawienie więcej grywalnych potworów jest ciężkie, tak by było poniekąd zbalansowane.

Bójka W hearthstone -

Więc można przeboleć to że są tylko dwa herosy na start, bo w sumie.. Zawsze to coś nowego i ciekawego.
Boli jednak dysproporcja sił między Nefarianem i Ragnarosem. Grając Ragnarosem miałam na prawdę ciężko żeby wygrać z Nefarianem, który co chwilę sobie dobierał ciekawe zaklęcia a ja się męczyłam z zniszczeniem broni by jak największy dps wyciągnąć.

Bójka W hearthstone -

Oczywiście wygranie Ragnarosem przeciwko Nefarianowi nie jest niemożliwe, jednak to zawsze talia musi się nam ładnie ułożyć ;)

Bójka W hearthstone -

Plusem jest fakt że nie trzeba zdobywać nie wiadomo ile zwycięstw żeby otrzymać nagrodę
1 Zwycięstwo i otrzymujesz pakiet.
Kolejnym plusem dla mnie jest ten nowy tryb, bardziej ustawiony pod rozrywkowe pve co jest ciekawe. Bardzo chętnie zobaczyłabym pojedynek Ponurego Opoju z Nefarianem^^

A więc można płakać że tylko 2 postacie, że wielkie halo miało być a niema, warto jednak zauważyć że zapewne lada moment wprowadzą dodatkowe postacie i być może rozgrywka będzie jeszcze ciekawsza. Zastanawiam się jak sobie poradzą z balansem postaci ;)

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz