czwartek, 4 czerwca 2015

Przegląd interesujących filmów: Czerwiec 2015

Pijany Prej Prezentuje
Zapraszam na przegląd filmów, których premiera jest wyznaczona na czerwiec. Jako że nie lubię kryminałów ani życiowych filmów natomiast chłonę jak gąbka filmy sci-fi, fantasy i wszelakie gatunki, które chodź na trochę odrywają cżłowieka od rzeczywistości. To prawdopodobnie takie filmy będą się tu pokazywać.... No ale czasem nawet szary kryminał może być całkiem interesujący więc, zobaczymy co w tej liście się znajdzie ;)

Jurrasic World
Jurrasic World (Premiera 12 Czerwca)
Gatunek: Sci-Fi , Akcja
Trochę minęło od ostatnio wydanego filmu o Dinozaurach. Tym razem na wyspie Isla Nublar otworzono w pełni sprawny park rozrywki z żywymi dinozaurami, jednocześnie wciąż prowadząc badania nad tymi stworzeniami. Naukowcy tworzą nowy gatunek dinozaura, który wymyka się spod kontroli i wtedy na wyspie wybucha chaos
Minionki
Minionki (Premiera 26 Czerwca)
Gatunek: Familijny, Animacja, Komedia
Świat nadal szaleje na punkcie głupiutkich żółtych... Em..
W każdym bądź razie. Tym razem minionki mają za zadanie powstrzymać Scarlet Overkill (ciekawe nazwisko :>), która chce podbić świat wraz z swoim mężem wynalazcą.
Nie rozumiem fenomenu tych stworków, więc postanowiłam zmierzyć się z nimi, w to lato. ;)Naznaczony: Rozdział 3 (
Naznaczony: Rozdział 3 (Premiera  19 Czerwca)
Gatunek: Horror
Akcja filmu dzieje się przed poprzednimi częściami i skupia się całkowicie na nastolatce Quinn Brenner, którą nawiedza duch matki. Nastolatka udaje się po pomoc do medium.Czy ten film ma szansę przebić dotychczasowe horrory wydane w 2015 roku? Zobaczymy, ja na razie jestem pozytywnie nastawiona, chodź wielką fanką Naznaczonego nie jestem ;)


Skupiam się tylko na premierach w Polsce, mimo że za granicą wydano już parę ciekawszych filmów na, które my będziemy musieli trochę poczekać. ;)

3 komentarze:

 1. Dziękuję za udział w candy na moim blogu! Ja już dziś wraz z dwiema wielkimi fankami minionków zmierzyłam się z nimi! Bajka całkiem fajna, ale nie do szaleństwa ;)

  OdpowiedzUsuń
 2. Chętnie zobacze naznaczony :)
  http://justysia8886.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 3. Z tych filmów to najbardziej wyczekuje Naznaczona 3 i z nim wiąże największe oczekiwania.

  OdpowiedzUsuń