niedziela, 3 maja 2015

Konkurs Gry Grey Goo Ostatni dzień nadsyłania zgłoszeń do konkursu.

Konkurs Grey Goo
Dzisiaj jest ostatni dzień do nadsyłania komentarzy z uzasadnieniem (do 23:59), jaką rasę byście wybrali, jakbyście mieli "w jej skórze" żyć. Dodatkowo rozlosuję zawieszkę z osób biorących udział, w zasadzie nie zaznaczyłam że chętni do zawieszki nie muszą uzasadniać swoją wypowiedź tylko po prostu napisać "Biorę Udział", ale niestety moje niedopatrzenie.
Szkoda że tylko dwoje chętnych do tej pory się zgłosiło, bo gra jest zacna i ma wysokie noty na portalach poświęconych gram. Jednak nie zamierzam odwoływać konkursu i osoby, które wzięły udział będą miały szansę na wygraną.

Co do wyników i wysłania paczki, najprawdopodobniej wyniki podam 6 wieczorem, lub 7 rano, z tej racji że niestety chcę, nie chcę ale matura ściga, matura wymaga :)
Osoby, do których napiszę, będą miały 5dni żeby mi napisać swoje dane w celu wysyłki paczuszki, którą postaram się wysłać na drugi dzień po dostaniu info ^^

To tyle takich raczej niezapominajek ;)

1 komentarz:

  1. Spokojnie z wynikami!!! Wiadomo, nauka, a zarazem matura najważniejsza!!! W pierw nauka i obowiązki, a dopiero potem przyjemności (konkurs i zwycięzcy ;) ). Jak co to Ja trzymam kciuki, aby powiodła się matura. Konkurs i nagroda mogą zaczekać przecież!!!

    Krzysztof Szewczyk

    OdpowiedzUsuń